Nowa toruńska inwestycja

Toruń – bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Kojarzy się z Mikołajem Kopernikiem oraz piernikami, jest chętnie odwiedzane przez turystów ze względu na zabytkową infrastrukturę, malowniczą okolicę oraz wyjątkowo bogatą historię miasta, której karty odsłaniane są w lokalnych muzeach i galeriach sztuki. Toruń nie zamka się na przeszłość, ale stawia na przyszłość, rozwijając różne elementy miejskiej przestrzeni. Jedną z nowych inwestycji w Toruń jest hala przy ul. Bema. Została ona udostępniona mieszkańcom w sierpniu 2014 roku. Koszt inwestycji wyniósł około 160 mln zł. Jest to największy obiekt w Toruniu, który jednorazowo może pomieścić aż 7 tys. osób.

Nowoczesna hala sportowa spełnia wszelkie wymogi. Kibice mogą cieszyć się pięknym obiektem i bez żadnych niedogodności kibicować swojej drużynie. W tego typu budynkach niegdyś montowano ogrzewanie na prąd, które generuje wysokie koszty, jednak często było ono jedynym rozwiązaniem na zapewnienie optymalnej temperatury w pomieszczeniach. Najnowsze technologie na szczęście pozwalają obniżyć koszty w wielkopowierzchniowych budynkach oraz zapewnić komfort osobom w nim przebywającym.

toruń hala

W tej wyjątkowej hali świętowano 23. rocznicę powstania Radia Maryja. Ojciec Rydzyk wystosował specjalne pismo, by móc pomieścić wszystkich wiernych i sympatyków toruńskiego radia. Okazała i nowoczesna hala na wynajem była idealnym miejscem spotkania religijnego. Nie jest to przecież miejsce wyłącznie imprez rozrywkowych, wydarzeń kulturalnych czy rozgrywek sportowych. W współczesnej hali sportowej organizować się można dowolne przedsięwzięcia.

Warto też zaznaczyć, że hala przy ul. Bema umożliwia wykupienie abonamentowego miejsca parkingowego. Dogodna lokalizacja sprzyja temu pomysłowi. Miesięczny koszt parkingu to niecałe 130 zł. Minusem jest ograniczona liczba miejsc postojowych w czasie meczy, gdy parking oblegany jest przez kibiców. W pozostałe dni wolnego miejsca nie brakuje. Parking znajduje się w podziemnym garażu.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz